Biz Kimiz

Tales Media 2014 yılında Hakan Özer tarafından kuruldu. Uzun yıllar televizyon sektörüne emek veren Özer, Beşiktaş Belediyesi'nin basın ilişkilerini, sosyal medya hesaplarını ve resmi web sitesini yönettikten sonra Tales Media ile daha büyük kitlelere "en iyi" hizmeti vermek amacıyla kariyerine yön verdi.

"Birlikte, en iyisi için" parolasıyla yola çıkan Tales Media birçok kurumsal şirketin ve alanında uzman doktorun basın, sosyal medya, web site tasarımı ve yazılımı, video ve fotoğraf çekimi alanlarını yönetmeye devam ediyor. 

Tales Media'nın iş prensipleri arasında hiçbir zaman bir işi sadece "yapmış olmak için yapmak" yer almaz. Her zaman en iyisini çıkarmak ve yapılan işin içine kaliteyi koymak en önemli prensipleridir. Bu doğrultuda hizmet verdiğimiz bütün alanlarda, çalıştığımız kurumların memnuniyetleri en büyük ödülümüzdür.

Tales Media'nın İstanbul ve Denizli 'de ofisleri bulunmakta, Türkiye'nin birçok ilinde yer alan kurumların dijital dünyadaki marka değerlerini yönetmektedir. Bu doğrultuda sosyal medya yönetimi, video çekimi, fotoğraf çekimi, web tasarımı, SEO uyumlu makale yazımı ve genel medya yönetimi verdiği hizmetler arasında yer almaktadır.

"Kaliteli işlerde bizim izimizi bulacaksınız!"

Tales Media