Sosyal Medya

"Sosyal medyada olmalısınız, çünkü herkes burada!"

3,307 milyar insan, vaktini sosyal medyada geçiriyor. Büyük ya da küçük ölçekli bir markanın günümüz şartlarında sosyal medyada bulunmaması mümkün değil. Verdiğiniz bir hizmeti, yaptığınız bir yeniliği, kampanyalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, hakkınızdaki herhangi bir şeyi milyonlarca insana rahatlıkla ulaştırabileceğiniz büyük bir alan burası... Eğer hala bu pastanın içinde değilseniz ya da yeteri kadar insana erişemiyorsanız Tales Media sizin için hazır!

Doğru marka yönetimi, alışagelmiş kalıpların dışında paylaşımlar, doğru hedef kitle... Tales Media'nın yaratıcı ekibinin sırrı burada...

Facebook

Instagram

Youtube

Twitter

Tales Media bu sosyal medya mecralarını yöneterek doğru kitleye ulaşmanıza yardımcı olur.

Bizim birincil görevlerimizden biri iş yükünüzü azaltmak. İşin tanıtım kısmını devralarak diğer işlerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlamak istiyoruz. Ancak bize göre sosyal medya yönetiminde başarının en önemli sırrı takım çalışması... Danışanlarımızın da bizimle birlikte aktif olması, istediğimiz hedeflere ulaşmamızda çok etkili olacaktır. Bu tabi ki tamamen bu tarafa odaklanmanız anlamına gelmiyor. Bilgi alışverişi, yapmak istenilen çalışmalara zemin hazırlanması ve gerekli materyalleri temin etmek takım çalışması için yeter de artar bile... 

1 milyon sahte takipçi mi?

500 bin gerçek takipçi mi?

100 bin hedef kitleye uygun gerçek takipçi mi?

Bir sosyal medya ajansı için önemli olan şey takipçi sayısı olmamalı. Her zaman üstüne basa basa belirttiğimiz gibi hedef kitleye uygun, kurumsallığa yakışır, ilgi çekici içeriklerle sayfaların yönetimi yapılmalı. Tales Media göz boyamak için takipçi satın almaz ya da etkileyici vaatler vermez. Danışanı için yararlı olan ne ise onu uygular. Sosyal medya hesaplarının yönetiminde danışanlarla birlikte hareket etme düşüncesi de bu anlayıştan ileri geliyor. 

Hiçbir zaman yaptığımız işi karşı tarafın gözünde büyütmeyi amaçlamadık. Ancak her işin püf noktası olduğu gibi sosyal medya yönetiminin de belli küçük stratejileri var. Örneğin bir içerik hangi gün hatta hangi saat paylaşılmalıdır? Stratejiler küçük detaylarla oluşturulur. Zaman seçimi de bu detaylardan biri... Ve bu zaman seçimi mevsim, ay, dünya ve ülke gündemine göre değişebilir; yönetenlerin gündemden uzak kalmaması gerekir. Sayfanızı (aslında markanızı) insanların gözünde nasıl göstereceğiz? Bir danışanın sosyal medya hesaplarını yönetmeden önce "biz kimiz ve ne istiyoruz?" soruları üzerinden strateji kurulmalı ve ona göre paylaşımlar yapılmalı. Hiçbir hesap aynı şekilde yönetilmez... Sosyal medya sayfalarınızı yönetirken bu sayfaların reklam olanaklarından da yararlanmak isteyebilirsiniz. Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube'un kendi bünyelerinde reklam hizmetleri yer alıyor. Bu hizmetler günümüz şartlarında oldukça etkili sonuçlar veriyor. İşte bu reklamların oluşturulmasında da bazı küçük detaylar daha az bütçeyle daha çok kitleye ulaşılmasına olanak sağlıyor. Hangi içerikle, hangi açıklamayla, hangi görselle ve hangi zamanlarda reklam çıkılmalı? Anahtar kelimeler, bölgeler, yaş ve cinsiyetler nasıl seçilmeli? Bu ve bunun gibi noktalara odaklanan profesyonel ekibimiz en iyi sonuçları almanıza yardımcı olacaktır.


İstanbul ve Denizli ofislerimizden tüm Türkiye'ye sosyal medya yönetimi...

Video hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için video çekimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sitesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.